Skautská pouť

Dobrý den všem!

Pouze malá připomínka, že tuto sobotu 23.4. se bude konat skautská pouť na Sokolském ostrově od 9:00 – 16:00.

Co se na pouti děje?

Po sokoláku budou rozmístěné podsady, každý oddíl má jednu vlastní. Jednotlivé oddíly prodávají své výrobky a zároveň sami sebe prezentují.Krom podsad bude na Sokoláku několik stanovišť s různými hry. Pokud jich obejdete a splníte dost můžete dostat odměnu. Taky se někdy v průběhu pouti spustí další velká hra.

Také budou na poloostrově místa na relaxaci, např. čajovna.Bude toho opravdu hodně, spoustu věcí jsem tu nevyjmenoval.

Nahlašovat se nemusíte, budeme ale velice rádi když se na pouť přijdete podívat (a třeba si i koupit nějaký výrobek, které jsme tvořili na schůzkách :D).A pokud přijdete, prosím, aby si děti vzaly kroje nebo oddílová trička, popřípadě oblečení v šedé/zelené/hnědé barvě (bude hromadný nástup).

Toť vše, doufám, že se uvidíme! S pozdravem,

Pája a Radar