Nábor nových členů

Hledáme nové členy a členky do našeho skautského oddílu! Pokud máte děti ve věku od 5 do 15 let a hledáte pro ně nejen zábavné, ale i vzdělávající zážitky, jste na správném místě.

Co od skautingu u nás můžete očekávat?

Pravidelné schůzky: Každý týden se scházíme na schůzkách kde na děti čeká skvěle vymyšlený program, důležitým prvkem skautské výchovy je příroda, samostatnost ale i práce v týmu a učení se zážitkem.

Každoměsíční výpravy: Každý měsíc se vydáváme na výpravy do okolní, kde vaše děti budou objevovat krásy české přírody a učit se novým dovednostem. Naučí se jak spolu vycházet, osvojí si manuální činnosti a především získají nové kamarády a zážitky a skvěle strávený čas.

Letní tábor: Během letních prázdnin se vydáváme na dva týdny na tábor. Tábory máme v podsadovýh stanech povětšinou v absolutní přírodě a klidu.

Kamarádství: U nás vytvoříte trvalá přátelství a prožijete spoustu zábavy a zážitků, které už vám nikdo nevezme.

Cena: Skauting se řadí mezi nejdostupnější koníčky u nás. Je to způsobeno především tím že veškeří členové vykonávají svou práci zcela zdarma, bez jakékoli jiné odměny než úsměvů Vašich dětí a pozitivní zpětné vazby.

Nenechte si ujít tuto úžasnou příležitost pro vaše děti! Staňte se součástí naší skautské rodiny a společně budujeme lepší budoucnost. 😊

Pro více informací a přihlášky nás kontaktujte nebo navštivte naši webovou stránku https://dvanactkasipky.skauting.cz/!

#Skauti #Rodina #Dobrodružství #SkautingProDěti #TáborovýŽivot